Zasięg terytorialny projektu:

Szkolenia językowe dla firm z dofinansowaniem, a w pozytywnym scenariuszu kursy językowe dla firm za darmo, są realizowane w następujących województwach (dotyczy całych województw):

Wrocław i całe województwo dolnośląskie, Bydgoszcz, Toruń i całe województwo kujawsko-pomorskie, Lublin i całe województwo lubelskie, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski i całe województwo lubuskie, Łódź i całe województwo łódzkie, Kraków i całe województwo małopolskie, Opole i całe województwo opolskie, Rzeszów i całe województwo podkarpackie, Białystok i całe województwo podlaskie, Katowice, Zabrze, Bytom, Tychy, Gliwice, Chorzów, Sosnowiec, Rybnik, Częstochowa i całe województwo śląskie, Kielce i całe województwo świętokrzyskie, Olsztyn i całe województwo warmińsko-mazurskie, Poznań i całe województwo wielkopolskie, Szczecin i całe województwo zachodniopomorskie.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.